Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone a legjobb telefon?...

Iphone a legjobb telefon? Vagy sem? További lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 2 éve csakis applet használok 4s,5,5s és én teljesen meg vagyok vele elégedve régebben volt egy galaxy s3 asom ugye abban 4 mag van appleban pedig csak 2 és mégis ott hagyja az apple.. Akkor miért van az hogy sokan csak a papírra leírt adatokat veszik? Pl. most mindenki azt mondja hogy galaxy s5 ös sokkal jobb mint az iphone 5s mert van benne ezer millió mag, 15megapixeles kamera és 2gb ram.. De odaadta a ismerősöm (neki s5 je van) elkezdtem alkalmazásokat megnyitogatni rajta és máris előjött, hogy ez meg ez leállt pl. Facebook leállt.. Most merült fel bennem a kérdés hogy miért fikázzák annyian a iphonet? Hisz sokkal jobb bármely androidos készüléktől legalábbis szerintem, egy amibe bele lehetne kötni az a kijelzőméret és a testre szabhatóság de lehet majd a ios8 és a iphone 6 nál ezek is is javítva lesznek.. Ti mit gondoltok erről?
2014. jún. 1. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

akinek még nem volt apple gépe/telefonja az nem tudja milyen és csak a számokra tud támaszkodni


plusz egy jó nagy adag butaság és irigység is van a dologban

2014. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek bár én 3 androidos csúcs mobil után váltottam iPhone-ra. Soha többet Android, viszont stabilitásban WP is nagyon jó, csak kevés az alkalmazás.
2014. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 b95 ***** válasza:
62%

Ne a Samsunghoz hasonlítsd az iPhone-t, mert azok szarok. Hiába a jó hardver, ha ótvar szoftverrel van párosítva, mivel a Samsungnál képtelenek szoftvert írni.

És az Androidot se a Samsung alapján ítéld meg!

Menj el egy boltba, próbálj ki egy felső kategóriás LG-t, Sony-t vagy HTC-t! Rögtön megváltozna a véleményed.


Az iPhone-nak az is előnye, hogy a menü-szerkezete faék egyszerű, nincs ami lelassítsa, plusz az appok is befagynak, ha háttérbe rakod őket, emiatt azok sem terhelik a hw-t, ezzel szemben az Androidnál minden futa háttérben, és ha a kedves gyártó még 200akárhány vacak appal tele rakja a rendszert, az plusz még egy nagy pofon a felhasználói élménynek. Ilyen pl. a Samsung.

2014. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. A Note 3 és az Z2 a legjobb.
2014. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk, szerintem a legjobb a Nokia Lumia 930.

boltban szinte mindegyik telefon laggos, gyártótól független.

2014. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem is jobb az iPhone az Androidos készülékeknél, csak tényleg kicsi a kijelző(iPhone 6-tal ez is orvosolva lesz :D)
2014. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jonathanka ***** válasza:
Igen az Iphone a legjóbb telefon és szerintem se jó az android se a szarsung akárhány mp-kamerája van az iphonenak jóbb a kamerája akkarmilyen processzor és mag akkor is az iphone a gyorsabb! Azért fikázzák az iphone-t mert nem volt nekik! De ha a számokat,papirokat nézzükk akkor a samsung a jóbb! De ha a valoságot akkor mindent jóbban ,gyorsabban csinál az iphone!!!
2015. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Használtam már androidot. Nem szerettem. Aztán kicseréltem egy iphonra és semmiképpen sem cserélném le. A következő egy 5S lesz, mert a 6 az már túl trendkövető lett.
2015. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!