Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen samsung tabletet...

Milyen samsung tabletet vegyek max 45 ezer forintért, amin micro usb csatlakozó van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 17:41
1 2
 1/14 b95 ***** válasza:

MINDEN Samsung tablet MicroUSB használ. Sőt, minden Androidos és Windowsos tablet MicroUSB-t használ.

Max. 45-ért meg tuti nem kapsz normális Samsung tabletet, csak valami hulladékot.

Vegyél inkább Asus MeMO Pad HD 7-et.

2014. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem használ mindegyik...tab 2-n is nem tudom konkrétan melyik de van amelyiken speckó samsungos csatlakozó van, persze át lehet alakítani micros usb-re de nekem olyan kell amin alapból az van
2014. jún. 7. 19:29
 3/14 b95 ***** válasza:
Persze, az USB MELLETT szokott lenni a tableteknél saját csatlakozó is, a gyorsabb töltés miatt.
2014. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Második oldal alul


[link]


Szevasz pl ezen nincs "míg alul a speciális, 30 pines rendszercsatlakozót találjuk"

2014. jún. 7. 20:29
 5/14 A kérdező kommentje:

De ha megnézed a specifikációkat itt is usb 2.0,30 pin van...


[link]


Mindamellett ismerősömnek is ilyen van és nem is lehet tölteni sima micro usb-vel mivel nem megy bele...ezért kérdeztem hogy mely típusokban van sima micro usb. Írjon valaki ilyeneket légyszi nem baj ha drágább de minél olcsóbb legyen és samsung.

2014. jún. 7. 20:34
 6/14 A kérdező kommentje:

Mobilarena teszt kommentjeiből idézek egy embertől:


"Ti ezzel az alsó töltő csatival hogy barátkoztatok meg? Eszeveszett szörnyű szerintem én azt hittem,hogy jóval rövidebb úton jár. Miért nem volt jó a sima microusb?"

2014. jún. 7. 20:40
 7/14 b95 ***** válasza:

„Második oldal alul”


Ahol a SIM és a microSD foglalat van?


Én úgy tudtam, hogy az Androidnál előírás az USB használata.

Nem tudtam, hogy a Samsung ezt (is) leszarja...

Mindegy, ma is tanultam valamit.

2014. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, oldalt van a microsd és a sim foglalat azoknak van külön ajtócskája is alul pedig 30 pines samsung rendszercsatlakozó van(ennek nincs ajtócskája)
2014. jún. 7. 21:05
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindegy am megvenném ezt az asus memopad 7-et is csak attól tartok hogy be fog előbb utóbb lassulni...és samsungot a saját windows-os kliensprogramjával újralehet telepíteni(nem összekeverendő a tableten is elvégezhető rendszer visszaállítással) és attól tartok szoftveres téren nincs ilyen támogatottság asus-ra vagy van?
2014. jún. 7. 21:08
 10/14 b95 ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy lenne.

De ha nem szemeteled tele mindenféle hülyeséggel, akkor nem is fog belassulni.

2014. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!