Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola moto g, vagy HTC...

Motorola moto g, vagy HTC Desire500/310 vagy Sony M2 vagy Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Vagy 60 körül olyan telefonok is vannak, amik a nevesebb gyártóknál 90 nél kezdődnek pl.: [link]

2014. jún. 1. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont most akarok Moto G-t venni, utánanéztem a dolgoknak, ennyi pénzért nem kapsz nála jobb telefont.


Xperia SP nyers erő tekintetében lehet jobb, de szoftveresen szarabb, Moto G meg szoftverrel behozza a hardveres lemaradását, kijelzője meg milliószor jobb.


Moto G max kamerában a leggyengébb (de azért elfogadható képeket csinál), ha az nem olyan fontos, akkor az a legjobb telefon ennyiért.

2014. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első váalszolóval mindenben egyet értek.

Moto G !

2014. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek most néztem utána jobban, ugye a moto g nem bővíthető sd kártyával, ami nekem fájó pont volt, de már piacra dobták az újított változatot, sd-vel és 4 g-vel, az amazonon már lehet előrendelni. Szerintem megvárom amíg ideér! Köszi a válaszokat! :)
2014. jún. 1. 20:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont találtam egy jobb telőt: Lg optimus l9 II... nagyobb HD kijdelző, jobb kamera hardver ugyanaz, és csak 60 e
2014. jún. 1. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Amiben rosszabb az LG, az a szoftver/teljesítmény.

Oké, KitKat van mindkettőre, de ahhoz képest ég és föld a különbség a kettő között.

Moto G-re (közel) stock KitKat van, ami a leggyorsabb Android verzió ami létezik, LG-n meg egy egyedi, szétmoddolt skin, ami szerintem kinézetre is rosszabb (bár ez szubjektív), és teljesítményre is. Természetesen nem akadozik azért az sem minden egyes alkalommal, de azért mégsem egy Moto G.


De ha nagyon fontos a microSD bővíthetőség (meg még a jobb kamera, meg a kicsit nagyobb kijelző), akkor végülis jó az LG, ráadásul még olcsóbb is.

2014. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem olcsóbb, a motog 50-55 körül mozog az lg leárazva 61, amugy 70 körül

nekem kéne a jobb kamera, de a szoftver engem is elgondolkodtat!

2014. jún. 1. 23:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Itthon 56k-ért láttam legolcsóbban Moto G-t, és akkor ez csak a régi verzió, abból is a 8 gigás.


Az új, 4G+MicroSD-s verzió 50 dollárral drágább lesz, ez nagyon minimum is +11 ezret jelent, de még valószínűleg a boltok is ráraknak egy kis extra hasznot, szóval 67k lesz az új Moto G.

Annál azért eléggé olcsóbb az LG, ha épp nem akciós akkor meg szinte ugyanannyi.

2014. jún. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aha, értem, hát én lehet, hogy külföldön veszem meg, Németországban a mediamarktban 48 ezer, a bővíthető változat pedig 219 dollár, ami még mindig tök jó :)
2014. jún. 5. 01:02
 9/9 anonim ***** válasza:
En is Moto G-t ajanlom. Amugy idokozben megjelent az Acer Liquid E3, amit a Moto G vetelytarsanak szantak. Bar hardware eleg hasonlo az Acer alulmarad, de van egy 13 mp-es kamera es maga a telo szerintem jobban nez ki:)
2014. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!