Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 játéktelepítés?

Nokia Lumia 520 játéktelepítés?

Figyelt kérdés

Játékot szeretnék telepíteni, de amikor rákattintok a játékra, hogy telepítsem, akkor ezt írja ki:

"Hiba történt a kérés teljesítése közben.

Próbálkozz újra később.

Hibakód: 805a0194"

Mit lehet tenni ez ellen? Be kell állítani valamit vagy mit kell csinálni? A segítő válaszokat köszönöm.



2014. jún. 1. 21:54
 1/7 anonim válasza:
0%
Az lehet a probléma,hogy a nokia lumia operációs rendszere windows 8.Ezért sok játékot nem visz a telefon :(.Máskor jobban járj utána a dolgoknak :)!
2014. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 meszike91 ***** válasza:
100%

Első te hülye vagy, amihez nem értesz ahhoz ne szólj hozzá.


Kérdező: Mi a játék neve? Telefon Restart volt? Mást enged telepíteni?

2014. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1, te mit szívtál?


Kérdező: eddig rendben működött? Ha igen, akkor lehet, hogy átmenetileg valami gond van az Áruházban. Ha nem, akkor lehet a régióval van gond, esetleg a Microsoft fiókot a beállításokon belül szinkronizálni/frissíteni kell.


Rákerestem a hibakódra, de ebből nem lettem okosabb, hátha te megtalálod a megoldást: [link]

2014. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 meszike91 ***** válasza:
2-es vagyok, elmúltál már 18? Mert, ha nem akkor állítsd át a Microsoft fiokod életkorát, hátha segít.
2014. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl. Asphalt 8-nál van ez. Más Lumia 520-nál jó, ezért nem értem. Elmúltam 18, a Microsoft fiók be van állítva.
2014. jún. 2. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Dátum nem állítódott el?
2014. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszaállítottam a rendszert. Azzal megoldódott a probléma.
2014. jún. 2. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!