Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy samsung s4?

@Elomania.kerci kérdése:

Iphone 5 vagy samsung s4?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mobilvasarlasra adtam a fejem, mert baj van a regivel(htc), namost, azt szeretnem megkerdezni toletek, hogy melyik lenne az a mobil ami 2 evig nekem allja a sarat, jo de egyben szemelyre is tudom szabdni, es nem kotott(itt baj van az iphoneval, mert jailbrakelni nem akarom). Nagyon tetszik az S4, mert szep, meg atlathato, de attol felek, hogy kb 1,5 ev utan, mar a ram beeg, es nem fog kitartani legalabb ket evet. Az is lenyeges, hogy mennyi frissitest kapok ra, mert azert nem szeretnem, hogy azzal az op rendeszerrel maradjon,mint amivel megjelent. Szerintetek melyikbe eri meg befektetni? Melyik lesz az a mobil amelyik 2 evig huseges tarsam lesz, problema, lagg, es hulyesegek nelkul, ugy, hogy kozben tudok ra filmet tolteni, zenet stb...


Nagyon varom! Koszonom elore is!



2014. jún. 2. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A ram nem tud beégni, viszont az amoled kijelző igen, akár fél év alatt is, érdemes kerülni. Nexus 5-öt vegyél, annál jobb nincs a felső kategóriában, frissítéseket is fog kapni még jó ideig.
2014. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Galaxy S4,de hosszabb távra mindenképp az i9506-os verziót ajánlom.(Snapdragon 800)Most azt hiszem 4.4.2 van rajta valószínű kap még frissítést.Függetlenül 115-120 körül mozog.
2014. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi az a funkció amihez jb-elni kellene az iphone-t hogy ne érezd kötöttnek?
2014. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az iphonet nem tudom annyira testreszabni, mint az androidot
2014. jún. 4. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
de mire lenne szükséged? konkrétan? csak kivi vagyok mi az
2014. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!