Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most kaptam meg az új IPhone...

Most kaptam meg az új IPhone 4s-emet és amikor betettem a MicroSIM kártyát majd aktiváltam és utána azt írta ki hogy nincs szolgáltatás, mi lehet a gond? (amúgy a telefon tökéletesen működik, csak ez az egy probléma van vele)

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A telefon független?Ha nem,akkor olyan kártyát rakj bele,ami egyezik a szolgáltatótól vásárolt telefonnal.(Nem bírom értelmesen megfogalmazni :D Az a lényeg,ha T-Mobile os a telefon,akkor T-Mobilos kártyát rakj bele :D )

Remélem tudtam segíteni.

2014. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, én az orange-tól(egy szolgáltató romániában) vásároltam a telefont és kaptam hozzá ajándék kártyát és azzal nem megy :(
2014. jún. 3. 18:14
 3/3 bp1985 ***** válasza:
35%
Akkor ott kérdezd meg. Vagy a kártya nem lett aktiválva.
2014. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!