Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyár végén vagy olyan ősz...

Nyár végén vagy olyan ősz körül megéri még Iphone 5S-t venni?

Figyelt kérdés

Azt ígérik, lesz Iphone 6 és még ha csak egy kicsivel is, de csökkeni fog az i5S ára, a 4" nekem pont a tökéletes méret,

sokan jónak tartják, az ujjlenyomat valami lehet hogy felesleges, de így szebb lett, és nincs benne több szar vakítás, csak ez, és tényleg szép telefon lett, habár ez nem számít.

És azt állítják, egy iPhone sokáig támogatott.

Ezért szeretnék, de megéri akkor venni még?



2014. jún. 3. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Persze 64GB-t, szerintem az éri meg, mert az a max. és a kisebbet már nem lehet bővíteni, és akkor bánhatjuk mert az már úgymaradt.

Persze 32 még belefér, az is elég jó, de 16 semmiképp.

2014. jún. 3. 22:52
 2/3 Zakathol ***** válasza:
Csak arra ügyelj, hogy ha kijön a 6-os, akkor az 5s-ekből 90% bizonyossággal csak 8Gigásat fognak gyártani (ahogy a 4s-nél is teszik jelenleg), szóval a készletek nehogy elfogyjanak mire rászánod magad.
2014. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 toszab0l válasza:
Ha olcsobban szeretnel 5S-t venni akkor mindenkepp vard meg ami kijon az uj iPhone Szeptember vegen/Oktober elejen, akkor majd lejebb megy az ara nagyjabol a mostani 5C arkategoriaba. Bar ha az oszinte velemenyemre vagy kivancsi egy kis plusz penzert megveheted majd az uj iPhoneot es nem ertem miert akarnad az elavultabb keszuleket venni amikor lesz nala jobb.
2014. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!