Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?...

Milyen okostelefont vegyek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Bovitheto, Elso-hatso kameras, jol biro aksi( egy napot birjon ki hogy csak este kelljen felrajni toltore mert en sokat nyomkodom , legfokeppen vibert hasznalok es zenet hallgatok). Azert jol fenykepezzen, vakus, a zenehallgatas jo minosegu legyen , jol szoljon. Maximum 75-80 ezer Ft kozt legyen az ara. Neztem neten egy csomot de nem nagyon tudom milyet vegyek tapasztalatom meg nincs.

2014. jún. 3. 23:08
 1/4 segal jusko ***** válasza:
A legideálisabbak a Samsung, a Sony és az Lg Telefonok. A te céljaidra nem jók a Nokia Telefonok( nincs vaku, se első kamera, hamar lemerül, stb..). Egy Samsung Galaxy S3 pont jó, és az ára is 80 ezer Forint körüli. Vagy egy Sony Xperia L, az ára 60 ezer Forint körüli.
2014. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:
#1: lumia 820?
2014. jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MrJohny26 válasza:
Samsung Galaxy S3. Nekem is az van, és minden feltételednek megfelel. 75-80 ezer között az a legjobb.
2014. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy egy Nexus 5 :) Az se sokkal dragabb
2014. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!