Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban a sony...

Melyik éri meg jobban a sony xperia z1 vagy a z1 compact?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 23:37
 1/4 anonim válasza:
Ahogy én követem a sonyt a z1 és a z1 compact között hardverileg nincs vagy nincs nagy eltérés..igazábol rajtad ál mert csak anyi jogy szeretnél e tepsi telefont vagy nem ha igen akkor z1. Ha nem akkor a compact!bár a simának nagyobb képernyöje van
2014. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinte semmi csak szimplán 2 dologban, 1.a nagy Z1 tepsi a másik meg nem, 2. hogy a Z1 Compactban IPS kijelző van, ami szebb színesebb képet ad mint a nagy Z1 TFT kijelzője. Amúgy ugyan azt tudja mindkét telefon. ;)
2014. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. jún. 4. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Oly markom van mint egy peklapat ugyh z1 et vettem, nem bantam meg , a kompakt pedig akkora mint az arc s em volt ami most mar kicsinek szamit szamomra, de rajtad all. Meg pc helyett haszbalom ugyh nemmindegy h nezek egy kis kijelzot vagy egy nagyobbat
2014. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!