Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsek iOS-t?

Hogyan telepítsek iOS-t?

Figyelt kérdés
Ez egy Londonból hozatott iPhone 4 és iOS 5. valami van rajta és adja a lehetőséget szoftverfrissítésre és esetleg érdemes lenne bolygatni?? Nekem is az van és 7.1.1-et használok,ami nekem meg is felel! Az lenne a konkrét kérdés, hogy ha raknám az újat,akkor rögtön 7.1.1, vagy lépésről lépésre kell feltelepíteni egyenként? Aki használja,egy idősebb úriember és csak telefonálni,emailezni kell neki...

2014. jún. 4. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
attól függ, hogy gyárilag független-e, vagy csak jailbreak után szoftveresen van függetlenítve, mert ha úgy, akkor utána nem nagyon tudná használni, meg az is kérdéses, hogy 7.1.1-re ki lesz adva a jailbreak, majd függetlenítés. ha nem szükséges neki olyan alkalmazás, amihez iOS 5-nél frissebb verzió szükséges, szerintem hagyd rá. persze, ha gyári független, akkor megcsinálhatod nyugodtan, szvsz 7.1-től már hozza ugyanazt a sebességet, mint régebben.
2014. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
frissítsd bátran, egy lépében megy fel az 5.x-ről 7.x-re frissítés, kb 10 perc
2014. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első rátapintott a lényegre. Külföldről sok szoftveresen függetlenített telefont hoztak be. Ha gyárilag nem volt független, akkor utána itthon használhatatlan lesz. Vagy csak azzal a kártyával amilyen függő a készülék.


Először ezt kéne kideríteni mindenképp. Utána mehet rá egy restore. De ha nem szükséges, akkor maradhat az 5-ös is.

2014. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem tudjuk,hogy honnan származik pontosan és hogy független volt-e... Szóval marad az 5...
2014. jún. 4. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg a gyári számmal mi a helyzet:

[link]

2014. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
esetleg még az is árulkodó lehet, ha fenn van a cydia a telefonon. akkor lehet tippelni, hogy függetlenítés miatt van jailbreak-elve.
2014. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Cydia nincs rajta,az egészen biztos! Viszont 3 jött egyszerre ugyanonnan és a másik kettő tulaját megkérdeztem, ők már régen frissítették 7.1.1-re... Viszont mi nem fogjuk, mert elég az 5.... A válaszokat köszönöm, nagy segítség volt, amit írtatok! (ja és elvileg cseregarancia van ezekre az angol telókra, egy év)
2014. jún. 4. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!