Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állítsam be, hogy ne...

Hogy állítsam be, hogy ne töltse fel automatikusan a fotókat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám, hogy eddig hiába volt wifi, vagy mobilnetem, ha fényképeket készítettem nem osztotta meg...

Most azonban a google+ automatikusan rakja fel a fotókat amiket készítek, és ez azért kellemetlen, mert már fényképezni se nagyon merek a telefonommal olyat, amit mondjuk eddig nyugodt szívvel.

Igazság szerint nem tudom, hogy ez mások számára nyilvánosan látszik-e, hogy osztja a fotóimat, de engem különösen frusztrál a dolog, és mivel nem vagyok a technika ördöge, ezért nem jöttem még rá, hogy hogy állítsam be, hogy ne rakja ki automatikusan a fotóimat.

Ha bárki tudna nekem ebben segíteni, azért nagyon nagyon hálás lennék :)



2014. jún. 4. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
a +on be tudod állítani, hogy csak te lásd (így van egy háttértárolód), vagy más is
2014. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És alapból úgy van beállítva, hogy csak te látod őket, ráadásul erről az app tájékoztat is... Nyugodtan olvasd el, ha felugrik egy panel, nem dísznek vannak.
2014. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem ugrott eddig fel semmi.

De megpróbálkoztam a törlésével a telómról, sikertelenül, mivel 500 MB mobilnetem van, és ez a szar + kap le rögtön 200-at a képek miatt...:/

De akkor kilogikázom majd.

Azért köszi

2014. jún. 5. 15:24
 4/4 anonim válasza:
Szegény! Nekem is pont ez a gondom! Nemrég rájöttem, hogy tudom letörölni, de még mindig él bennem a félelem, hogy valaki látta a képeimet.
2014. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!