Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon van egy program,...

A telefonomon van egy program, de használat után mindig meghal a telefon, miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sony SP, a program neve Clean Master.

Szokott jelezni, hogy takarítani kell, megcsinálja, és aztán ha lezárom a billentyűt, nem lehet feloldani többet. Hiába nyomkodom, kb. 5-10 perc után magától bekapcsol a telefon, de PIN kódot nem kér.


2014. jún. 4. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Töröld le a programot és kész.

Vagy nem értem, mások szerint ha nem működik egy program, ráadásul még magát a rendszert is kicsinálja, akkor nem az lenne az első lépés, hogy azt letöröljük?

2014. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, bocsi...nem értek hozzá, úgy tették rá nekem, és most nem tudtam hogy a program rossz, vagy én vagyok hülye hozzá.
2014. jún. 4. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!