Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyot buktam ezzel? Sajnálom...

Nagyot buktam ezzel? Sajnálom hogy ilyen ökör voltam

Figyelt kérdés

eldöntöttem beruházok egy huaweire, nem néztem elég alaposan utána és egy G6 4g helyett egy sima G6ot vettem. dobok egy összehasonlítást, tulajdonképp amit buktam az a 4G, NFC, úgy látom másmilyen proci van enyémben bár az adataik megegyeznek nem tudom gyengébb lehet-e és 8giga helyett 4 gb tárhely


[link]


65ért vettem újan, függetlenül és végülis amúgy is egy 4 éves telefont váltott már szóval gyakorlatilag mindegy, de lehet ha csak 40et ér az egész telefon csak ráfizetés volt?:(


2014. jún. 4. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mostmár nem mindegy?
2014. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SoC nagyjából ugyanaz, szóval csak 4G-t és NFC-t buktad.

Hiányzott eddig bármelyik is? Ha nem, akkor megkaptad a választ, nem buktál semmit.

2014. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tárhelyet is..nem mindegy hogy lett volna 8ból 5,5 gb vagy most 4ből 1,7
2014. jún. 4. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!