Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony, Samsung, vagy Apple?...

Sony, Samsung, vagy Apple? Melyiknek van (nak) a legjobb telefonja (i)?

Figyelt kérdés
Melyik az a telefon, amelyik a legjobb ezek közül, és a másik kettőt veri?

2014. jún. 5. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Sony legjobbja az Xperia Z2, Samsung legjobbja a Galaxy S5 vagy Galaxy Note 3, Apple-től meg iPhone 5S .

Hogy ezek közül melyik a legjobb, azt mindenki döntse el magának.

Egyik telefon sem panaszkodhat, mindegyiknek jó a kamerája, a kijelzője, szoftveresen is jó az összes, de mindenkinek más tetszik.

2014. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az dönti el, hogy melyik operációs rendszerét szereted...

Én az iOS-t szeretem a legjobban, szerintem az a legjobb, ezért vettem iPhone 5s-t. csak ajánlani tudom, szerintem a tökéletes telefon. (Ugyanakkor ha nem túl sürgős, akkor most nem vennék, hanem várnék őszig az újra.)

Persze lehet, hogy másoknak más tetszik, akkor ők azt veszik.

2014. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én meg pont akkor gondoltam venni 5S-t, amikor kijön az új, persze 64GB-t.

-Szerintem az 5S nagyon szépen sikerült

-Nekem pont kompakt méret

-Bőven elég nekem, még a 4S is elég jó

-Tudtommal egy iPhone sokáig támogatott

-Valószínű lejjebb megy az ára


De ha mondjuk én olyan szeptember körül akarok venni egy 64GB-t, mennyi rá az esély, független telóboltokban még kapni fogok?

2014. jún. 5. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%, hogy fogsz még kapni.
2014. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!