Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előőt állok és kettő telefon között gondolkozok.

Az egyik Samsung Galaxy S4 Zoom. Ebben a kinézete zavar, de úgy gondolom hozzá lehet szokni. Nem volt még androidos telefonom nem tudom mennyire tudnék megbarátkozni vele.

A másik Nokia Lumia 925. Jelenleg is egy Lumiám van a 710es.

A kérdésem az lenne melyik telefonnak nagyobb a tudása. Melsyik mennyivel tud többet a másiknál?

Mit ajánlanátok?

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket. :)



2014. jún. 5. 08:39
 1/3 anonim válasza:
attól függ mit szeretnél a telóval én jobban ajánlom a 925 öt ! Ha tetszik a csempés rendszer akkor nincs baj, Fotózásra sokkal jobb a Samsung viszont az android egy nagy sz@r. A Lumiára sajnos most még kevesebbek az app ok , meg hát nem egy atomerőmű egyik teló se. Viszont nem akad nem lesz semmi baja évek után sem és már egészen jó képeket lehet a 925 is csinálni ! De abba gondolj mire kell majd elsősorban ha sok app ot akarsz meg hogy sok (igazából értelmetlen dolog) legyen a telódon tudj jobb játékokkal játszani és fénykép minőségű képeket csin. akkor Samsung viszont ha telefont akarsz amin lehet nincs annyi app de reccsenés nélkül megy az op rendszer nem esik szét , elég a 8MP kamera ( ami gyönyörű szép) akkor a Nokia 925
2014. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Inkább a nokiát nekem is androidos telefonom van ( galaxy s3) de most tervezem énis a cserét mert nagyon nem birják. Állandóan fagy meg hasonló pedig nincs is telepakolba felesleges dolgokkal. Igaz ez régebbi kiadás azért mint az s4 de akkor is jol gondold meg!
2014. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek. akkor a Lumia mellett maradok. az ismerőseim körében is inkább arra biztatnak.Annyi baj van a wp-kkel hogy tényleg nem annyi alkalmazás van mint androidra, de mivel eddig is megvoltam a wp-os alkalmazásokkal. Ezután is megleszek. :)
2014. jún. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!