Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vagy hol tudom megtalálni...

Hogy vagy hol tudom megtalálni az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Frissítve lett a telom és előtte mindent ráraktam az sd kártyára most beleraktam és minden megvan csak az alkalmazások nem.. már mindenütt kerestem de sehol nem találtam

2014. jún. 5. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
És hogy kerültek korábban az alkalmazások az SD kártyára?
2014. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ùgy hogy belementem a feladatkezelőbe és ott h letöltött utána rákattintottam egy alkalmazásra és áthelyezés sd kártyára.
2014. jún. 5. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Letöltöd újra, a Play-on megtalálod.
2014. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És akkor ugyanolyanok lesznek mint voltak pl:pou vagy viber vagy teljesen ujak lesznek?
2014. jún. 5. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:
A pillanatnyilag legfrissebb lesz...
2014. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ùgy hogy belementem a feladatkezelőbe és ott h letöltött utána rákattintottam egy alkalmazásra és áthelyezés sd kártyára."

És megnézted, hogy át is rakta?

Mert ha igen, onnan nem tűnik el egyszerűen.

2014. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor nincs más megoldás? :(
2014. jún. 5. 18:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen megnéztem. Mert kivettem az sd kártyát és akkor már csak azt irta ki h az alkalmazás telepitve az sd kártyán és már nem nyitotta meg. amikor visszaraktam akkor rendesen megnyitotta innen gondolom h rajtavan
2014. jún. 5. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a lehetőség nem épp arra van, hogy lementsd az alkalmazásokat. Csupán arra, hogy egy pár fájl átkerül a kártyára és így kevesebb helyet foglaljon a készülékmemóriában.
2014. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen :-( nemtudtam.. végül letöltöttem őket ujra.
2014. jún. 5. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!