Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi a reális ára ennek a...

Mennyi a reális ára ennek a telefonnak ma?

Figyelt kérdés

Samsung S Advance-t szeretném eladni. 2013 novemberében vettem. Két hét után már képernyőfólia volt rajta, ami azóta már cserélve lett egyszer, és védőtok is lett rá véve, ami a vásárlást követően körülbelül egy hónapra került rá. Tehát a hátulján minimálisan található egy-két karcolás, de tényleg minimális. A szélén nincsen egy karc se, nincs lekopva se. Ma csináltak rajta szoftverfrissítést. Szóval teljesen jó állapotban van, amennyire tudtam kíméltem.


Mennyit kérhetek egy ilyen telefonért ma? Mivel tökéletes állapotban van, szeretnék azért megfelelő összeget kapni érte, de tisztában vagyok vele, hogy nem egy új telefon és vannak nála sokkal jobbak is. Szóval? :) 45 ezerért vettem, gondolom 40ért esélytelen eladni, vagy?!


19/L



2014. jún. 5. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:
szóval garancia is van rá
2014. jún. 5. 20:40
 2/3 anonim ***** válasza:
25k
2014. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

25-30e.-ért már árulnak, ennél többet te sem fogsz kapni

sorry :(


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!