Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelzi mobilomon...

Miért nem jelzi mobilomon facebook messenger ha írnak?

Figyelt kérdés
Hülye samsung galaxy minimen visszaállítottam gyári beállításokat, mert már szar volt nagyon. Azóta nem jelez facebook messenger ha írnak. Nem ad ki hangot sem, nem villog, nem rezeg, pedig be van állítva, előtte jó volt. Már nagyon felidegelt, másnak is volt hasonló? Megoldás? Ötletek?

2014. jún. 6. 21:55
 1/2 anonim válasza:
A facebook-messenger hírhedten szar alkalmazás, tele van hibákkal. Nálam is 1-2 hétig működött, utána egy darabig nem ,aztán megint jó volt, ezért inkább nem is használom már. Próbálj egy újratelepítést.
2014. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom van vele, azt reméltem itt kapok választ, egyébként írtam is nekik egy mérges levelet erről (természetesen angolul). Nekem samsung galaxy famem van.
2014. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!