Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 jó választás...

Nokia Lumia 625 jó választás lenne erre a célra?

Figyelt kérdés
Kb. csak netezésre használnám, (facebook, viber, instagram stb.) meg játékokra, és egy viszonylag olcsó telefon kéne, ami nem fagy le minden második percben és gyors is. Szerintetek?
2014. jún. 6. 21:58
 1/8 Zakathol ***** válasza:

WP-re kb pont ezek az alkalmazások használhatatlanok. Az instagram csak Béta, a Viber lassú, a Facebook úgy ahogy rendben van.


Van egy 625-ösöm nekem is, de nem sok mindent lehet vele kezdeni. Persze nem fagy le, mert nem tudod használni semmivel :D Viszont az akksija izom, alig lehet lemeríteni.

2014. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért sikerült 2 nap alatt.
2014. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

FB-beta teljesen jó, Messenger most frissült, Viberre most gyúrnak rá az alkalmazás készítői (nyilvános tesztelésre intiválják a népet), instagram helyett pedig ott a 6tag. Szóval #1, nem a tó a hülye, ha a kacsa nem tud úszni.


Kérdező: tökéletes lesz számodra.

2014. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zakathol ***** válasza:
#1: Értem, tehát ha én akarok egy alkalmazást használni, de nem tudom mert egy szar, és helyette másikat kell használnom, akkor az úgy jól van :D Köszi :D
2014. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Instagram helyett tényleg nem jó a 6tag vagy mi.
2014. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó? Ugyanazokat a filtereket használja, van videofeltöltés, privát képküldés, eredeti képarányos feltöltés, kollázs késztése helyileg, stb., szóval sok szempontból jobb az instagram beta-nál.
2014. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a különbség az instagram meg az instagram BÉTA között? És köszönöm a válaszokat, akkor tuti megveszem :)
2014. jún. 9. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
BETA nélküli instagram nincs (még) WP-re, és azért csak BETA, mert nincs annyi funkció, mint az iOS-es vagy Androidos verzióban. Helyette viszont ott van a 6tag alkalmazás, amiben viszont megvan a hiányzó funkciók nagy része.
2014. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!