Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség. Hogyan vegyem rá...

Segítség. Hogyan vegyem rá anyukámat egy új telefonra?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.7.es.11 évesen kaptam egy aéap telefont.semmit se tud.sokat segítek és jó is vagyok.hogy tudnám rávenni egy telefonra?amit néztem 30 ezer körül van.(értelmes váaszokat megköszönném!)!!!

2014. jún. 7. 00:15
 1/8 Saavedro ***** válasza:
Úgy, hogy adsz neki mondjuk 15-20k-t és megkéred, hogy szülinapodra pótolja ki.
2014. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
májusban volt a szüli napom!
2014. jún. 7. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Névnap? Vagy legyél erős és bírj ki még egy évet, és a ballagásra kaphatsz egy komolyabb telefont is, pl. Samsung Galaxy Note 3 Neo vagy Umi X3
2014. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát köszönöm.igazábol volt már vévnapom!
2014. jún. 7. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
De lesz is nem?
2014. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát csak úgy biztos nem fogja neked megvenni. Kérd valami ünnepre, több rokontól együtt vagy vársz és jövőre ballagáskor talán összeszedsz elég pénzt. De ha nincs pénz, az egy nyomós érv, és meg kell értened, a számla, kaja és még jó pár dolog előbbre való, mint egy új teló.
2014. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszoat.végül kaptam egy sony xperia e1 et!
2014. jún. 8. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy ha találtál 30 körül e1-et. :)
2014. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!