Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok Androidra olyan appot/w...

Tudtok Androidra olyan appot/widget-et, amivel egy érintésre végtelenre (vagy legalább pár percre) tudom állítani a kijelző kikapcsolásának idejét?

Figyelt kérdés

Akkor jönne jól, amikor a neten egy cikket olvasok, mert így nem kellene 15 másodpercenként a kijelzőhöz nyúlnom azért, hogy ne kapcsoljon le.

Igen, tudom, hogy ezt az időt a telónál is be tudom többre állítani, de egyéb esetben szükségtelen a hosszú idő, csak böngészéskor szükséges a hosszabb kijelző működés.

Kösz a válaszokat



2014. jún. 7. 09:07
 1/3 anonim válasza:
Nem kell ehhez program , beállítod a beállításokba hogy 15 perc aztán kész , nem kell ezt túl dramatizálni .
2014. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt Én is tudtam és le is írtam, hogy ez azért nem jó, mert csak böngészésnél kell a hosszú a kijelző-idő. Egyéb esetekben teljesen felesleges.
2014. jún. 7. 13:22
 3/3 anonim válasza:
De téged az mér zavar ha nem csak böngészésnél lenne úgy???
2014. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!