Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy egyszer...

Miért van az, hogy egyszer van net egyszer nincs?

Figyelt kérdés

A telefonomon a net az elmúlt néhány napban elkezdte azt csinálni, hogy kb fél percig van net utánna fél percig nincs. Legtöbbször a facebooknál és top elevennél csinálja. A facebook az nem alkalmazásról megy. Ja és régebben általában ha nem volt netem akkor is kereste a telefon és elég volt egy újraindítás. Most az van, hogy nem csinál semmit (még az internet jele sincs kint) ha újraindítom ugyanúgy szarakszik.

Légyszi segítsetek mert már nincs sok, hogy szétverjem a mobilom.



2014. jún. 7. 20:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Most a kulcsszavak írása után se volt kb 1 percig majd azt nincs internet kapcsolat és tölthettem újra és írhattam újra a kulcsszavakat. :-(
2014. jún. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!