Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen procival érdemes venni...

Milyen procival érdemes venni a telefont?

Figyelt kérdés
Olcsóbb kategóriában gondolkozom, de nem ártana ha nem fagyna le örökké. Mi az a minimum proci ami kell? Telefont is ajánlhattok, amit tudnia kellene: dual sim kezelés, lehetőleg android oprendszer.

2014. jún. 7. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
1.2 - 1.5 dual, ha lehet akkor quad minimum.
2014. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző abszolút semmilyen hasznos információt nem mondott, felejtsd is el a mondatát.


Egyébként árkategóriát írhattál volna, mert akkor annyiért írunk pár jó telefont.

Legjobb Androidos telefon 50k alatt a Moto G, ez nem kérdéses (egyébként pont 50k újonnan). Nem akad, szép kijelző, szoftverese csillagos ötös, van dual simes változata is (bár az lehet drágább), képzeld el úgy, mint egy olcsóbb Nexus 5-öt.

Ha 50k még nagyon sok, akkor talán Xperia M-et ajánlanám, mert annak van dual simes változata. Moto G-hez képest az összes létező szempontból rosszabb, de olcsóbb, és azért stabil, nem akadozik annyira, azért már nem annyira rossz.

Ez alá meg már nem mennék.

2014. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
No offence,de a kerdes az volt hogy milyen procival nem az hogy melyik modellt erdemes venni. Igaz konkret modellt en sem irtam, de ugysem nagy a valasztek. Az ertekeket pedig nem a hasamra utve iram, hanem ha utanaolvas kicsit az ember, akkor rajon hogy telefonokat altalaban also kozep osztalytol felfele ajanlanak. Milyen procikkal vannak ezek a telok szerelve tulnyomoreszt? 1.2 quad es 1.3 dual Mtk valamint 1.5-1.7 dual Qualcomm. Persze kivetelek vannak, de ezek eleg jellemzo procik. Amugy azt nem mondanam hogy csak ez alapjan kell donteni, kijelzo es akksi is igen fontos.
2014. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja es ket legolcsobb ar/ertek aranyu Androidos telo a Moto E es a Moto G, egyet ertek a 2. hozzaszoloval. Nekem G van, kb 3 honapja, nagyon korrekt kis telo.
2014. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy olcsóbb kategória, tehát 25-30 ezer. Nem kell márkásnak lennie, csili-vilin kinéznie csak tudja kezelni a két simet és ne fagyjon le állandóan. Most egy két és fél éves sony xperia mini pro 10 de kiborítóan lassú ráadásul örökké lemerül, hívás közben folyamatosan rezeg stb... Mivel lesz egy másik számom is amihez független telefon fog kelleni ezért gondoltam, hogy akkor lecserélem ezt is és egy duál simessel megoldom a két problémát egyben.
2014. jún. 8. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!