Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha a SONY...

Mit csináljak, ha a SONY Xperia SP telefonom nagyjából körülírva, sz*r?

Figyelt kérdés
Megvettem újan a telefont, és még csak ha a főmenüt lapozgatom, akkor is akad, néha befagy, a kamera lassan jön be, a programok is lefagynak rajt, netezni csak lassan lehet vele(opera/chrome)... Szerintetek mit csináljak vele, ha garanciás, vagy ha nem az?..

2014. jún. 8. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, én nem értek ezekhez; de 3 munkanapig van, ahol visszacserélik.
2014. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem is sp- van imádom, bár én is érzékeltem hogy mióta android frissítés volt 4.3 belassult. sokat gondolkozik stb..
2014. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már több hónapos.. és már több hónapja csinálja ezt..
2014. jún. 8. 13:19
 4/8 anonim válasza:
te tudsz facebookon hangüzenetet küldeni?
2014. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem facebook-ozok.. amúgy igen, ez a frissítés is nagyon rossz lett. főleg ahogy villog a kijelző.. De nekem már előtte is lassú volt.. reméltem hogy frissítés után már jó lesz.. de nem lett..:|
2014. jún. 8. 13:37
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Nem csak a te sp-d ilyen... A sonynál cseszték el a 4.3-at. Vagy javítják, vagy nem.
2014. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassan jön egy javítás.
2014. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha raksz rá egy jó ROM-ot akkor menthető...

Sajna a Sonynál mostanában nem nagyon ügyelnek rá hogy stabil frissítéseket adjanak ki és tiszta bug meg lassulás az egész.

De mivel hardveresen eléggé rendben van a teló, egy jobb szoftverrel nem fog akadni.

Próbáld a Cyanogenmod-ot...

2014. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!