Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon?

Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés

Össze szedtem 100.000ft-t és úgy gondoltam hogy beruházok egy új okos telefonra és tegnap kiirtam ide egy kérdést hogy milyet vegyek és azt válaszolták hogy vagy Nexus 5-öt vagy Lg g2-őt vegyek de nem tudok dönteni. :) Szerintetek melyik a jobb teló vagy hogyha más telefon ebben az értékben jobb akkor lécci tudassátok velem :D

Előre is köszi a válaszokat :)



2014. jún. 8. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz dönteni, nézd meg, hogy neked mik a fontos szempontok, de itt vannak a legjobb Androidosok 100 000-ig:


[link]

2014. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nexus 5-nél jobb Androidos telefont nem találsz.

A G2 igaz ,hogy jobb akksiban és kamerában, de a gyári szoftver egy kuka.Kb 500MB RAM van szabadon,ha minden appot kilősz.

Nekem már csak azért sem kéne G2,mert nagyobb a kijelző (5.2") és csúszós a hátlapja is.(ha rakok rá tokot akkor még nagyobb lesz...:D)

2014. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nekem már csak azért sem kéne G2,mert nagyobb a kijelző (5.2")"


A kijelző semmit sem számít, a telefon mérete a fontos. Hiába nagyobb a G2 kijelzője, de mivel a telefonnak gyakorlatilag ninc szegélye, így csak fél miliméter eltérések vannak magasság és szélességben.


Egyébként a Nexus 5-öt milliószor jobb telefonnak tartom, de azért az objektivitásra figyelve ezt gondoltam megemlítem.


Más telefon ebben az árkategóriába szóba sem jöhet, szóval csak ez a két telefon közül kéne dönteni.

Nexus 5 szoftveresen jobb, hisz elsőként kapja meg az Android frissítéseket (ez LG-nél minimum 6 hónap), tovább is kapja meg (garantált 2 év, LG-nél semmi sincs garantálva, bár csúcskategóriás telefonokat azért nem szoktak túl hamar kukázni), és a szoftver teljesítménye is jóval jobb, pontosabban a Nexus 5-nél nem kapsz gyorsabb Androidos telefont.


Amiben az LG G2 a jobb, az az aksi és a kamera. Ha ezek nagyon fontosak, akkor LG, ha nem, akkor Nexus.

2014. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg 105-110ert mar talalsz Sony Z1-et, az LG-nel sokkal jobb, es velemenyem szerint a Nexus5-nel is, de ha a keret fix 100k akkor egyertelmuen a Nexus5.
2014. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Mégis miben lenne jobb bármelyiknél is? Pláne Nexus 5-höz képest, aminél nem igazán létezik jobb Androidos telefon.


A kijelzője elég gyenge, hardveresen megegyező, szoftveresen esélye sincs N5 ellen, "csak" a kamerája és az akkumulátora jobb, illetve vízálló is, ami szintén nem rossz.

2014. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2014. jún. 9. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nexus 5-nél nincs jobb Androidos??? Haha! Kedves 5-ös, áruld már el, mitől is jobb szerinted a Nexus 5, mint az Xperia Z1?!
2014. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!