Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A google play kapcsolatban...

A google play kapcsolatban van androidon a google+szal?

Figyelt kérdés
Ha androidon bejelentkezek a gmailes címemmel és letöltök appokat, az megjelenik google+-on,hogy XY letöltötte az ASD appot?
2014. jún. 8. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért jelenne meg?

Semmi nem fog sehol megjelenni, igaz, a Google szolgáltatások elégg össze vannak kötve, de attól még nem ad ki mindent információt a közösségnek a Google.

Max ha értékelsz valamit, és szöveget is írsz hozzá az jelenik meg Google+-on, de szerintem még az sem (pontosan nem tudom, mert tudom, hogy a G+ fiókoddal írod az értékelést, tehát Play-en az ottani képed+neved fog megjelenni, de attól még a profilodra nem hiszem, hogy kiírja, hogy értékeltél valami alkalmazást.

2014. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!