Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Whatsapp van telefonomon de...

Whatsapp van telefonomon de frissíteni kellett volna de mindig elnapoltam. Ki.. Tt kérdőjel?

Figyelt kérdés
Most már nem hagy belépni. Ha újra le akarom tölteni a frissítést akkor kidobja, hogy nem vagyok bejelentkezve a Google fiókba. Bejelentkeznék de annak az e mail címnek nem tudom a jelszavát már. Ezért csináltam egy új e mail címet. Felmentem internetre, a google.hu -ra jobb oldalt be is jelentkeztem a friss e mail-lel. A frissítésre rákattintva, hogy letöltsem a whatssappot, be dobta megint, hogy nem vagyok bejelentkezve a Google-ba. Fel mentem Play áruházba és bal oldalt elhúzva be akartam volna jelentkezni de nem tudom a régi e mail címet kitörölni, nem hagyja hogy az ujjat gépeljem be csak a jelszót kéri..de azt meg ugye nem tudom. Megoldás, mielőtt jó földhöz vágom a telefont?

#WhatsApp #kiidegelés #hogyhíják
2014. jún. 8. 21:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!