Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni, de...

Telefont szeretnék venni, de nem tudom milyet. A leírtak alapján milyet javasoltok?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn használom hívásra, SMS-ezésre még ritkábban.

Ami fontos:

- Legyen benne nagy hely zenéknek és legyen jó a hangszórója, mert állandóan zenét hallgatok.

- Legyen egy viszonylag jó kamerája.

- Fogja a wifit.


Előny:

- Android

- Kártyafüggetlen


Nem szeretnék sok pénz költeni rá, mert semmi szükségem egy drága telefonra.


Tudtok valami ajánlani?



2014. jún. 9. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen tudunk ajánlani. Egy mp3 lejátszó és egy digitális fényképezőgép.
2014. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Huawei Ascend y300? 28 ezer a telenornál!
2014. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ės mennyi pénzre gondoltál ami nem sok?

20 000 forint körül nezd meg ezeket: samsung galaxy young s6310, allview a4 you, samsung star 3.

25 000-30000 forint körül: allview a5 smiley/duo, samsung galaxy teend lite.

Az allviewekwt is nézd meg azok se rosszak, nem csak a márkától függ a minőség!

2014. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha belefér a keretbe akkor Allview X2 Soul
2014. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nem sok penz? Es miert kell telefon, ha az alapveto funkcioira nem igazan van szukseged?
2014. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló:

Úgy kezdtem: "Telefont szeretnék venni" <-- ebben mi nem volt egyértelmű? Tönkrement a mobilon, így veszek helyette egy újat. Ezer bocsánat, hogy le mertem írni, mire van szükségem!


A többieknek nagyon köszönöm, megnézem a telefonokat, ha választottam, majd megírom, melyik lett az.


Maximum 25.000 Ft a keret.


Utolsó: Kolis vagyok, többszáz kilóméterre a családomtól azért nem rossz, ha van egy telefonom. Mint említettem, a régi elromlott.

2014. jún. 9. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ez volt a kérdés "Telefont szeretnék venni, de nem tudom milyet. A leírtak alapján milyet javasoltok?


Nem sűrűn használom hívásra, SMS-ezésre még ritkábban.


akkor mit ajánljak mégis ha nem fontos, hogy telefonálj és sms-ez? Amit leírtál fontosnak annak annak tökéletesen megfelel amit ajánlottam.

2014. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, mindegyik tud mindent. Egy probléma van velük, mégpedig az, hogy egyik sem telefon!

A "nem sűrűn" és a "még ritkábban" nem azt jelenti, hogy soha!

Szükségem van egy telefonra, mert távol élek a családomtól, de csak miattuk; a barátaimmal, tanáraimmal e-mail-ben kommunikálok.


Ha leírom, hogy egy TELEFONT szeretnék venni, akkor miért nem azt ajánlasz?


Igen, most bunkó vagyok, de könyörgöm, ha nem tudsz a feltett kérdésre válaszolni, akkor ne a gyakorin fáraszd az embereket, hanem menj egy vitafórumra.


Köszönöm!

2014. jún. 11. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!