Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile-nál valóban lehet...

A T-mobile-nál valóban lehet mobilt venni úgy részletre, hogy csak a telefont törlesztem és nem kérek mellé valamilyen havidíjas csomagot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Segítséget szeretnék kérni abban,hogy most a T-mobile-nál valóban lehet e úgy venni telefont kamatmentes részletre,hogy csak a telefont törlesztem 2 évig?


Pl: Néztem a Sony Xperia Z1 Compact telefont,és azt írja az oldal,hogy:

-2 év hűség az előfizetésre

-Nincs hűség díjcsomagra

-Kamatmentes részletre (THM: 0%)

-Teljes ár:166800 FT

-Kezdőrészlet:0 Ft

Törlesztések:

24 X 5350 Ft


Akkor ha jól értelmezem összesen havonta 5350Ft-ot kell fizetnem 2 évig és semmi más díj nem merül még fel?


Mert ennyit még be is vállalnék egy ilyen komoly telefonért.



2014. jún. 9. 11:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt a link a telfonhoz: Xperia Z1 compact új havidíjas opció és legalul van ez a csomag.


[link]

2014. jún. 9. 11:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Rosszul értelmezed, vagy nem olvastad az első sort:

"-2 év hűség az előfizetésre "

Azaz egy előfizetés kell mellé, és 2 évig kell T-mobilos előfizetőnek lenned. Csak a díjcsomagra nincs hűség, vagyis T-mobilon belül bármikor válthatsz.

2014. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,hát ez bizony nagy kár,mert ha jól látom a legolcsóbb csomag a mozaik Xs ami 3200Ft + a telefon törlesztése 24x4950 tehát 2 évig havonta:24x8150 és ennél olcsóbban gondolom nem tudok venni z1c-t a t-mobilnál.
2014. jún. 9. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!