Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei Ascend Y330 vagy az...

A Huawei Ascend Y330 vagy az Alcatel OT M'Pop készüléket érdemesebb megvásárolni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Huawei y330-at rendeltem meg a t-mobile-tól 19.900 Ft-ért. Szintén ennyiért megkapod az M'popot is az edigitalnál. Talán az M'pop jobb mert előlapi kamera is van meg 5 megapixeles a kamerája és a kijelző betekintési szöge is jobb. Én jobban bízok a huawei márkában mondjuk még nincs róla mobilarénán teszt sem. Ha gondolod is aktuális lesz még akkor írhatok majd róla hogy milyen de majd csak július 4.én szállítják ki. Szerintem azt vedd amelyik jobban tetszik.
2014. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Paraméterek alapján az Alcatel megfelelőbb lenne számomra, de hogy minőségileg melyik a jobb, azt előre nem lehet megmondani.. Vélemények, tapasztalatok pedig egyik telefonrÓl se nagyon találhatóak.

2014. jún. 22. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja de az Alcatelben csak 1 magos a processzor a Huaweiben meg 2 magos. Az a baj a Huawei y330-al hogy TN paneles a kijelző és nem IPS ezért nem túl nagy a fényereje meg a betekintési szöge sem jó. Nekem most nem telik drágább telefonra azért rendeltem ezt meg.Gondolom te is a t-mobile-tól vennéd nem? mert ott 20.000 Ft. Szerintem ennyit megér. Néztem kártyafüggetlenül 30.000 Ft körül adják annyit én nem adnék érte.Ha lenne annyi pénzem telefonra akkor egy Nokia Lumia 520-at vennék.
2014. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ott venném. Összehasonlítottam a kettőt, azt hiszem maradok az Alcatelnél..Remélem nem fogok csalódni.

Ettől többet nem is szeretnék kiadni egy telefonra... :)

2014. jún. 23. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!