Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Xperia SP telefonom....

Van egy Xperia SP telefonom. Ma próbáltam frissíteni, de frissítés közben kidobott egy hibaüzenetet, s megszakadt. Azóta a telefon nem kapcsol be, csak a Sony feliratig jut?

Figyelt kérdés
Ha rádugom ismét a gépre nem ismeri fel, a Sony PC Companion se ismeri fel, az Update Service-ben meg SP nincs, ha rámegyek, hogy kijelöljem milyen telefonom van. Mit tehetnék?
2014. jún. 10. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az szép szívás. Kuka a telefon.
2014. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az építő jellegű hozzászólást, mely arra irányult, hogy segítséget kapjak mit is csináljak!

Nem ez a szívás, hanem az, ha valaki nem ért hozzá, s az első hozzászólás után kétségbeesik...


Mivel valamelyest értek az ilyen készülékekhez, ezért nem adtam fel a harcot.


Windows 8.1-es operációs rendszert használtam, amint az Update Service nem minden készüléket mutatott (így az SP-t sem).

Ezek után visszatelepítettem a Windows 7-et, ahol az Update Service menüjében már ott volt az SP, amit fel is ismert, majd a frissítés, s gyári beállítások visszaállítása menüpontra kattintva szépen letöltött majd egy gigát, majd frissítette a telefont... Jelen pillanatban épp az applikációkat szedem le a marketből...


...szóval tényleg köszönöm, tényleg kuka lenne a telefon???

2014. jún. 10. 17:33
 3/3 anonim válasza:
szia! segitenél hogyan oldottad meg a problémát? ugyanez tortént ma este velem is :( előre is köszönöm a válaszodat!
2014. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!