Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia, Samsung, Sony vagy LG?

Nokia, Samsung, Sony vagy LG?

Figyelt kérdés
50 ezer forint körül szeretnék venni a fent említettek közül egy új telefont, de nem tudom melyik éri meg jobban, melyik miben jobb. Facebookozásra, youtubozgatásra, zenehallgatásra, fényképezésre, minimálisan játékok játszására is használnám. Segítsetek kérlek!

2014. jún. 10. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
50 körül Samsungnak nem túl jó telefonjai vannak (úgy mindent összevetve), Sony-nak és LG-nek türhetőek, Nokiának teljesítményben van jó készüléke, de apró hiányosságok miatt az is kieshet (pl. segédfény és előlapi kamera hiánya miatt). Mondjuk amire Te használnád, arra igazából bármelyik gyártó telefonja megfelel.
2014. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el, hogy WP8 vagy Android.

Ha Android, akkor mindhárom márkát kukázd, Moto G a nyerő ennyiért.


Ha WP8, akkor igazából akármelyik Nokia jó, szóval Nokia vs Moto G alapján dönts.

2014. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A WP-s nokiát felejtsd el!

Szívni fogsz vele, ha azt választod!

Vegyél HTC-t!

2014. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért szívna vele?! Főleg ebben az árkategóriában, mivel is rosszabb a többinél?!


(bírom az ilyen megmondókat, akik mindenféle érv és tény nélkül benyőgik hogy mi a szar és mi a jó...)

2014. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Keresgéltem és 2 olyan telefont találtam ma, ami árban is és tulajdonságban is megtetszett: Nokia Lumia 625 és a Sony Xperia Z1 . Szerintetek ezek közül érdemes valamelyiket megvenni? Ha igen melyiket, és miért? Sokat olvastam, hogy a Nokia nem készít olyan jó képeket, a kijelző sem olyan szép, viszont nagyon gyors, Xperiánál meg,hogy nagyon könnyen baja eshet, viszont nagyon szuper tulajdonságai vannak.
2014. jún. 10. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
A két telefon nem egy (ár)kategória, Z1 anno Sony csúcstelefon volt, míg a Lumia 625 a középkategória oszlopos tagja. Ebből fakadóan valóban nem olyan jó felbontású a kijelzője, mint a Z1-nek (bár az IPS technológiája sokkal jobb mint a Sony TFT-je), kamerában is rosszabb. Általános felhasználásra persze mindkettő tökéletes, de Z1 összeségében azért jobb választás.
2014. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok, véletlen elnéztem, nem z1-t láttam (a kereteimen jóval meghaladja), hanem Sony Xperia E1-t láttam
2014. jún. 10. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Így viszont mindjárt más :) E1 Lumia 625-höz képest több szempontból rosszabb, főleg fényképezésben ( [link] ) Szóval e kettő közül erősen a Lumia 625-öt ajánlom!
2014. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nokia lumia. Teljesen jó. Aki még ezzel is szív az vagy fogyatékos, vagy növény...
2014. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nekem nagyon megtetszett a lumia , amint megláttam, eddig nokia c5-03-mam volt, de nagyon lassú lett, nem tetszett, ezért féltem a nokiától, de sok pozitívumot írtnak a 625-ről.
2014. jún. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!