Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma ellopták a . Bent felejtett...

Ma ellopták a . Bent felejtettem a suliban a padon és mire visszamentem érte 1 óra múlva már nem volt meg?

Figyelt kérdés

Mindenhol kérdeztem, titkárságon, a takarítóknál, de sehol.

Miután és hazaindultam még volt 1 óra abban a teremben.

Vagyis vagy abból az osztályból valaki vagy a takarítók lopták el. Próbáltam hívni de nem kapcsolható. Valaki segítség?



2014. jún. 10. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kamera nincs?
2014. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen telefon volt? Mert ha GPS-es okostelefon és be is volt kapcsolva a GPS,akkor még van rá esély. Ha nem, akkor szinte biztos, hogy lemondhatsz róla. :(
2014. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Rendőrség meg tudná találni ha akarná (cellainfo, osztály névsor), de tapasztalat hogy csesznek az ilyen ügyekre. Kérdezd meg valakitől hogy abból az osztályból van-e lopós gyerek vagy zűrősebb alak. Mást nem tudsz csinálni, sajnos.
2014. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Samsung S4 :S

De érdemes feljelentést tenni?

2014. jún. 10. 16:55
 5/14 anonim ***** válasza:

"Vagyis vagy abból az osztályból valaki vagy a takarítók lopták el."


Nagy az esélye, hogy az vitte el aki ott ült a helyeden, de persze bárki lehetett.


"Valaki segítség?"


Keresd meg az igazgatódat és számolj be neki a történtekről!


Ha szerencséd van, akkor aki elvitte is csak bénázik, hogy mit csináljon a talált telefonnal és előbb-utóbb leadja a tanáriban.

2014. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
így van, azonnal el kellett volna legalább menni az igazgatóhoz, és mondani neki, hogy ottfelejtetted, de következő óra végére már nem volt ott, ezért kérje meg az órát tartó tanárt, nevezze meg, ki ül azon a helyen. elvégre ha te azután az óra után mentél vissza, akkor takarítók nem hinném, hogy járhattak ott. esély megvan, hogy meglesz, ha szerencséd van, tényleg csak egy kis "akkor még jó ötletnek tűnt" tolvajjal van dolgod, aki úgy gondolja, hogy ő azon nem is ad túl, inkább megtartja...
2014. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha előkerül a telefonod, ajánlom, hogy használj valamilyen anti-theft alkalmazást, pl. [link]

Így sms-sel is lehet vezérelni a telefont :)

2014. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Holnap reggel kezd az igazgatónál. Ő majd intézkedik, jobb esetben tényleg el tudják intézni házon belül, az az egyszerűbb eset. Ha nem tesz semmit, vagy nem kerül elő, akkor feljelentés. Azért nem egy csomag rágóról van szó.
2014. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt már hasonló esetem, csak nekem az osztálytársam lopta el tesi óra alatt az öltözőből. Amit javaslok:

1. Holnap reggel irány az igazgató. Mindent mondj el.

2. Ha van kamera, nézzétek meg a felvételeket.

3. Igazgatóval együtt menj be az érintett osztályba, és mondd el, hogy mi történt. Tedd hozzá, hogy ha valaki tud valamit, inkább ossza meg, mert másképp muszáj leszel feljelentést tenni. De ha visszakerül hozzád, akkor nem lesz rendőrség, és az illető kiléte sosem kerül nyilvánosságra.


Ezt egy rafináltabb tolvaj ugyan nem eszi meg, de mindenhol van egy gyenge láncszem. Persze simán lehet, hogy van annyira összetartó az osztály, hogy nem köpik be a tolvajt. Egyet tarts észben: Az illetőket kirámoltatni még az igazgatónak sincsen joga, kizárólag a rendőrök kérhetnek ilyet. Illetve holnap vigyél magaddal bármilyen dobozt, matricát, vagy iratot, amin szerepel a telefon IMEI száma.

2014. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbalkozom!
2014. jún. 11. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!