Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék leszedni egy...

Hogyan tudnék leszedni egy halott telefonról fájlokat?

Figyelt kérdés
Behalt a telefonom, de kellenek a fájlok amik rajta vannak (nem Micros SD -n voltak sajnos), USB -vel próbáltam, de nem tudtam, a telefont feltelepítette a Windows, és nem kaptam meghajtót. Egy haverom mondta, hogy van egy ilyen célra kifejlesztett program, de nem találtam sehol.

2014. jún. 10. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

mi halott a telefonban?

ha az alaplap akkor csak úgy lehet hogy kiforrasztod a memóriát, berakod egy olvasóba, leszeded róla a raw adatot, visszafejted és kiszeded belőle ami kell

nem hiszem hogy ezt otthon össze fogod hozni

2014. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kijelző halott, de a telefon nem érzékel semmit, ha USB -re rákötöm akkor érzékeli, csak nem történik semmi...
2014. jún. 11. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

alaplap lesz ez, plusz a kijelző

szerezz valahonnan egy kijelzőt kölcsönbe és nézd meg mi történik ha bootol, esetleg csinálj verbose boot-ot ha tud ilyet, akkor kiírja a bootfolyamatot és látod hol áll meg

de legjobb ha szervizbe elviszed

2014. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát már vittem, a kijelző egy 10 -es, és még az aksi is rossz, az meg 7.000Ft, szóval inkább tegnap vettem egy új telefont, de néhány kép kellene a telefonról.
2014. jún. 11. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!