Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 kijelző...

Nokia lumia 520 kijelző csere? Fontos

Figyelt kérdés
betört a kijelzője nincs rajta karc se semmi mindent lehet rajta csinálni szép a kép még most is csak nem érzékel érintést csak a fizikai gombok. Ja és most készüljetek szilikon tokban volt fólia meg minden már vételkor rajta nem esett le se semmi este kapcsolom be hopp egy reccs és félbe tört. Az lenne a kérdés hogy találtam 5000-6000-ért panelt vagy mi az plexit vagy bánom én (apukám találta) és az jó ha ő kicseréli? vagyis sikerülni fog szerintetek? a videóban sikerült.

2014. jún. 10. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt minden apukád kézügyességén múlik és a megfelelő szerszámokon. Ha ügyes és pontosan a videó szerint cselekszik, működni fog.
2014. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma énis megnéztem nem annyira értettem hozzá de igazából pár csavar 2-3 csatlakozó és kész. Bár tuti nem ilyen egyszerü
2014. jún. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!