Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonom és...

Leejtettem a telefonom és eltörött a kijelzője. Látszik rajt a kép, csak. (többi lent)?

Figyelt kérdés
......nem lehet irányítani. Ha veszek rá kijelzőt, akkor fog müködni? Azért kérdem, mert egy hírdetésben azt olvastam egy telefonnál, hogy csak kijelzőt kell cserélni, az LCD nem sérült. Ezt nem értem
2014. jún. 11. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha látsz raja mindent akkor nem a kijelző sérült, hanem az érintőpanel. Azt kell cserélni. Az LCD meg a kijelző típusa, lehet még TFT is, szóval ez más.
2014. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) Kicsit megkevert ez az LCD,mert egy ugyanilyen telefon hirdetésnél meg volt repedve a kijelző és azt írta az eladó a szövegbe,hogy az LCD-t nem kell cserélni. De akkor ezekszerint, csak az uveget kell kicserélni az én telefonomban,ami ugye az érintőpanel? Vagy? Kicsit szőke vagyok ám :))
2014. jún. 11. 20:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy a kép látszik rajt, csak nem lehet ugye irányítani, tehát akkor csak egy érintőpanelt kell vennem?Ami úgy néz ki,mint egy üveg,csak van rajta kábel,amit a telefonhoz kell bekötni? Természetesen szerelő fogja csinálni, csak én venném meg,mert olcsóbban találtam.
2014. jún. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!