Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625, Samsung...

Nokia Lumia 625, Samsung Galaxy Ace 3 vagy Samsung Galaxy Express?

Figyelt kérdés
A 3 telefon közül melyik ajánljátok? Internetezésre,fotózásra, youtubozgatásra, facebookozásra, egy kis játékra kellene. Tudom, a Galaxy Express drágább, de megéri az árát? Úgy értem, amennyivel drágább annyival többet is tud és jobban meg is éri?

2014. jún. 11. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:
ja , és persze zenehallgatásra- kifelejtettem
2014. jún. 11. 14:40
 2/4 b95 ***** válasza:
Mivel a Samsungot nem tudom ajánlani, így kizárásos alapon a Lumia 625.
2014. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 625
2014. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a Samsung mostanában elég gyenge telefonokat csinál. Az Ace pedig egy különösen gyenge sorozat. Ami rosszat androidról hallottál azt ezek mind produkálják. A 625ös Nokia viszont elég jó telefon, sőt a nokiák többsége szerintem tisztességesen meg van csinálva. Egyedül az nem tetszik benne, hogy nem cserélhető az akkumlátor...
2014. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!