Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissszavigyem a tabot?

Vissszavigyem a tabot?

Figyelt kérdés
Ha hàtul fogom akkkor ha kicsot erősebben fogom de épp alig ,màr akkor is hullàmozodik a képernyő.Tegnap vettem egy akai 7800at azt még aznapugyan ezért a hibàért cseréltem egy dràgàbbraegy aTab 73Gre.Erre ennek is ez a hibàja.....3napon belül vagyok.
2014. jún. 11. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
vidd vissza, kérd vissza a pénzt és vegyél egy vega q7108 tabletet, az a legolcsóbb, amit lehet is használni, 24ezer körül van
2014. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vissza is vittem,neki állt ott a vevőszolgálatis hölgy vitázni,hogy mert minden tab ilyen. Kivett a vitrinből egy 31 ezres alcort,és az is ezt produkálta. De végül megkaptam a pénzem (igaz,úgy vágta le elém,hogy ennyi erővel a földre is dobhatta volna)
2014. jún. 13. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!