Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér a kijelző. Mit tegyek?

Fehér a kijelző. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Samsung SGH-e250-es típusú mobiltelefonom van, melynek a kijelzője full fehér. Kvázi így nem tudok telefonálni... (de engem tudnak hívni). Vigyázok a telefonomra, nem ejtettem le, nincs betörve a kijelző. Mennyi a javíttatás?
2010. jan. 2. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a rokonomnak is samsung telefonja volt. ugyanez lett ab aja, hogyfehér lett a kijelző.szerintem te se csináltasd meg.inkább vegyél egy újat.hidd el.jobban megéri :)
2010. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nekem sony ericssonom van, ugyanezzel a bajjal bevittem és kiderült, hogy szoftver frissítés kellet neki, 2000 ft volt. Szerintem érdeklődj, kérdezd meg mi lehet a baja mennyibe kerülne,lehet tényleg megérné újat venni ha más a baja és drága a megjavítása.
2010. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem az a baja,hogy elment a flat kábel (ami anyit jelent,hogy a csuszo izé felületet öszekötö kábel elment,de a szovtver sem kizárt dolog) szerintem vegyél ujat mert ha a szovtver nem is drága egy flat kábel csere bele kerül 3000 F-be
2010. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
am ha elviszem megcsináltatni, mennyi idő?
2010. jan. 2. 20:10
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem kb 3 nap volt ha jól emlékszem de én vidéki vagyok, úgyhogy nekem előtte Pestre is fel kellett vinniük. De ez szerintem változó attól függ mi a baja és hogy hol laksz.
2010. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
szalagkábel szakadás és ha megcsináltatod az kb 3nap és nem drága ugyanez volt nekem is a baja...
2010. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen problémám, bevittem egy boltba és 2 nap alatt megjavították:)
2010. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!