Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghalt a telefonom?

Meghalt a telefonom?

Figyelt kérdés

Egy ZTE Blade 3-ról van szó, ma recoveryt akartam frissíteni ezért hogy megnézzem milyen verzió van rajt úgy kapcsoltam ki hogy Reboot-->Recovery, mikor kikapcsolt, azután nem kapcsolt be, csak világított a led a tetején. Próbáltam manuálisan is belépni, de úgy sem működött.

Ha csak simán be akarom kapcsolni, akkor sem megy.

(clock work mod recovery volt raj és cyanogenmod 9)


Ha most beviszem a Telenorba ott (még van rajt garancia) úgysem tudják megállapítani hogy rootolt és hogy a recovery nem a gyári ha ki van kapcsolva ugye(mert ugye be sem kapcsol)?


Ha beadom, mindenképpen úgy kapom vissza, hogy bekapcsolódik legalább a recovery-ig megy, ugye? (mert valahogy a szervizeseknek is be kellett kapcsoliuk...)



2014. jún. 11. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A szervízesek sem hülyék, ahogy észre veszik, hogy roorolt a készülék, dobják is ki a kezükből
2014. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont jó ötlet, egy próbát megér. ;)
2014. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, bevittem az üzletbe és most hát várok és csak remélem hogy meghalt az alaplat, amúgy a procit nem szoktam húzni csak a cm 9-10-11 miatt rootoltam mert a gyári rendszer sz@r volt
2014. jún. 15. 14:22
 4/4 A kérdező kommentje:
bevált: kicserélték az alaplapot és nem jöttek rá semmire :D
2014. jún. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!