Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4.3"-es telefon nem túl nagy...

4.3"-es telefon nem túl nagy egy lánynak?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a 4.3 inches telefonokról?Nagyon nagy?samsung galaxy s2 plus-ra gondolok.
2014. jún. 11. 16:13
 1/8 anonim válasza:
szerintem elmegy. De ez töled függ hogy kényelmes-e!
2014. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
iPhone 5(S) 4"-es, és senki sem panaszkodik rá, 4,3" nem sokkal nagyobb, még belefér.
2014. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) én is lány vagyok. Nekem hatalmas téglám van :D 5"-es kijelzővel.. Eddig senki sem szólt be érte..:D Kicsit nehézkes bánni vele,mert amúgy is picike kezem van... De te döntsd el,hogy mi kényelmes! :) Szerintem simán belefér :)
2014. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) esetleg tudnátok mondani hasonló tulajdonságú telefonokat kisebben?
2014. jún. 11. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Xperia L, Ugyanekkora és sokkal jobb, mint az s2 plus.


Az s2 plus amúgy egy minus az eredeti s2-höz képest.

2014. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nemed nem számít, csak attól függ, mekkora kezeid vannak!
2014. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de mégis,nem néz ki hülyén ha egy lány ilyennel mászkál?
2014. jún. 13. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Sok lányt láttam már kb. ekkora telefonokkal, sőt a buszon nagyobbakkal is: volt egy 4,7"-essel, egy másik pedig 6"-ossal, na akkor aztán elképedtem, de csak önmagában a telefon méretén! Igazából én sose foglalkoztam vele, hogy az illető milyen nemű és mekkora telefonja van, ez a részletkombináció teljesen fölösleges, kár ezen rágódnod!
2014. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!