Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » App store-ban ha egyszer...

App store-ban ha egyszer megvettem egy alkalmazást és letörlöm újra ki kell fizetni ha újra le akarom tölteni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ha ugyanazzal a regisztrált email címmel töltöd le újra.
2014. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha egyszer kifizetted, akkor örökre a tied és bármilyen saját ios készülékre letöltheted korlátlanul
2014. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:

#2: Feltéve, hogy ugyanazzal az Apple ID-vel próbálja meg letölteni.


Kérdező: Minden platformon így működik. Ha egyszer megvásároltad egy azonosítóval, akkor azzal az azonosítóval bármikor újra le tudod tölteni fizetés nélkül. De ha valamiért másik azonosítót kell csinálnod, akkor azzal majd megint meg kell venned.

2014. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm így már értem. Tehát mondjuk van egy 4-es iphone készülékem amire megveszek egy programot, azt ugyan azzal az azonosítóval rendelkező következő iphone-omra is át tudom tenni, és ha megveszem az internetről gépről, akkor telefonról amikor csak akarom ingyen tölthetem le?
2014. jún. 11. 21:26
 5/5 Zakathol ***** válasza:

Gépen is valamilyen AppleID-vel vásárolod meg, de amúgy igen.

Minden vásárlást egy adott ID-hez társít a rendszer. Ha ugyanazzal az ID-vel jelentkezel be és töltöd le akkor ingyenes.

2014. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!