Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉG! Tegnap vettem egy...

Joke18 kérdése:

SEGÍTSÉG! Tegnap vettem egy apple iphone 4 16gb mobilt. Nem tudok létrehozni apple ID-t. Próbáltam itunes programmal próbáltam a böngészőbe de sehogysem ment. Mi lehet a probléma? Bankkártya nélkül szeretnék készíteni egy ID-t. Sajnos nem megy.

Figyelt kérdés
bankkártya nélkül szeretnék készíteni egy ID-t. sajnos nem megy.
2014. jún. 11. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ingyenes Apple ID létrehozása

Ingyenes Apple ID létrehozása: [link]

2014. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudtam az interneten létrehozni egyet. be is tudok lépni. viszont itunesbe nem.... hogy van ez? se telefonról.
2014. jún. 11. 18:23
 3/5 A kérdező kommentje:
ha mobilrol akarok belépni ezt írja:this apple id has not yet been used in the itunes store tap Review to sign in then review your account information. rá is megyek hogy review de ott csak ujra regisztrálni tudok illetve ott kell választani bankkártyát. de én nem akarok. ingyenek alkalmazásokat szeretnék letölteni
2014. jún. 11. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

van amikor nem engedi a store magyarországról, több megoldás van, pl. amerikai store-ba regisztrálj, vagy itt a topik

[link]

2014. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


csak google-be kellett volna beírni...ha ezt pontosan követed, akkor működne.

2014. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!