Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam az iPhone-on külföld...

Vidékibringás kérdése:

Elhagytam az iPhone-on külföldön. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Lemerült a telefonom egy romániai kirándulás során és a szállodai szobában felejtettem. A szálloda állitása szerint, ott nem találtak semmit.

Mit tehetek ezügybe ? Le lehet tiltani valahogy ? Van rá mód hogy megtudjam hol van ? Jelzár kod volt rajta. Igy is feltörhetik ?

Ui.: azóta az appstorba sem enged belépni itthonrol és az emailemre nem küld uj jelszot sem, ha megigénylem.



2014. jún. 11. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Le lehet tiltatni. Ahol vetted, odamész és letiltatod.


Amúgy hogy a p#csába lehet otthagyni egy szállodában a telefonod? :DD

2014. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ios 7.1-nél régebbi akkor feltörhetik.


Tudtommal csak akkor tudod megtudni hogy hol van ha felraktad a findmyiphone nevű alkalmazást és bejelentkeztél rajta. Azzal ki is irathatsz üzenetet a telóra hogy hívj fel meg ilyesmi.


Elhagyott telefonnak semmi köze ahoz hogy appstore-ba nem tudsz belépni.

2014. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

USA-bol rendeltem, szoval ezért bajos ez az IMIE tiltás.

Több napot voltam, lemerült és elfelejtkeztem rola.

Findmyphone nem volt rajta de a iPadon igen. A doboza nincs meg ezért nem tudom az imei számot amivel lehetne használni a findmyphonet. Apple id be meg mivel nem enged be, igy nem tudom lekövetni az id-mel használt készülékeket ( ahol talán megnézhetném az imei-t)

2014. jún. 11. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Vehetsz új telót
2014. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogy kell hozzá findmyiphone-t feltelepíteni...ha be volt kapcsolva az iCloudban a telefon keresése, akkor nem tudnak vele mit kezdeni...igen, írkálják, hogy törhető, de azért nem olyan egyszerű az, hogy egy laikus csak úgy simán megcsinálja, aki hirtelen elrakta, de soha nem lopott még életében. ha nem volt bekacsolva a keresés, akkor tökmind1, mert nyom egy restore-t, és használhatja vígan, utána nem kér aktiválásnál se ID jelszót.
2014. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!