Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt/van valakinek problémája...

Volt/van valakinek problémája az LG Optimus L7 II-vel? Ilyet szeretnék és szerintetek megéri? Ár-érték arány mennyire jó?

Figyelt kérdés
Köszi

2014. jún. 11. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont nem rég kaptam egy ilyen telefont.Én kártyafüggetlenül,2 év garanciával,magyr nyelvű menüvel vettem 45.000-ért.Nekem teljesen megérte,mert rohadt gyors,android 4.1.2-van rajta,meg a kijelzője is nagy.És a továbbiakról még nem is beszéltem.Szerintem vedd meg,mint már említettem ,nekem is ilyenem van és egyszerűen imádom!!Megéri!!
2014. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is nemrég lett egy ilyen telefonom. Teljesen elégedett vagyok vele, gyors, megbízható egyszerű kezelni, és a legújabb 4.1.2-es Android op.rendszer van benne. Lehetőségünk van Képeket, zenéket, videókat Okos TV készülékeken lejátszani/megnézni a Smart TV alkalmazással. Szerintem érdemes megvenni, mert az ára is kedvező.
2014. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!