Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 Mik a...

Samsung Galaxy Ace 3 Mik a gyári tartozékok? Akinek ilyen telefonja van, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Sony+Nokia fanok. Nem kell lelombozni, hogy így szar-meg úgy szar,mert nem érdekel semmilyen más teló csak az!

2014. jún. 11. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Ne legyél már idióta.

Miért érdekel mégis csak ez a telefon? Nem mondom, hogy szar, de ezt az elfogult baromságot, hogy más telefon szóba sem jöhet.


Akkor mégis minek kérdezed?


Ennyi erővel tegyél fel egy kérdést, hogy "mi a véleményetek Észak-Koreáról, de csak jót írjatok". Kicsit egyoldalú válaszokat fogsz kapni, és ha a sok rosszról nem is hallasz a végén azt hiszed milyen jó ország.

2014. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Képzeld el, hogy ezzel a válasszal, rohadtul nem segítettél semmit. És azért csak ez érdekel, mert már végig néztem az egész weboldalt és csak az tetszett meg igazán. És nehogy azt hidd, hogy az ócsárolás alatt azt értem, hogy pl:-Nem vagyok megelégedve vele

-Nem jó a processzor.

Csak azt, hogy ne ajánlgassanak mindenféle drága trágyát,mint az apple vagy a sony-k. Tudom, hogy vannak amiben jobbak. Na és? Engem csak az érdekelt te IDIÓTA, hogy mik a vélemények róla. Akiknek ilyen telefonjuk van.

Felfogtad?

2014. jún. 13. 15:46
 3/3 anonim válasza:

Teljes mértékben igazat adok neked, ha ez tetszett meg és erről kérdeztél akkor nem azt kellene megvitatni, hogy ki ajánl mást.

Ace 3-am van 3 hónapja, és nagyon meg vagyok vele elégedve ár érték arány nagyon jó, a telefon pörög, kijelző is szép a hangszórója szinte a legjobb, a kamerával annyi a bajom hogy inkább csak fényben van értelme, és hiába a vaku este elég ramaty képeket tud csinálni, bár ezen minimálisan lehet javítani.

A facebook alkalmazás teljesen belassítja, nem tudom miért van, de a haver ace 1-esén meg tökéletesen fut o.O

Ha megvennéd akkor még annyi jó tanács hogy az appokkal csak óvatosan, csak az legyen rajta amit ténylegesen használsz is, és nem lesz gond vele. :)

2014. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!