Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 - Ugye nem levehető a...

LG G2 - Ugye nem levehető a hátlap, nem tudod kivenni az akksit. De mi van akkor, ha lefagy a telefon? Hogy kapcsolod ki?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak simán újra akarod indítani lefagyásnál akkor a power bekapcs. gombot 8 mp-ig nyomod.


Ha újra kell rakni gyári beállításra akkor LG G2 hard reset

[link]

2014. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég ritkán fagy le egy telefon, de ha mégis lefagyna, akkor a bekapcs gombot kell hosszan nyomni, ahogy előző is írta.
2014. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huhh, köszönöm :) Most vettem egyébként a telefont. A fenti kérdés fel sem merült bennem, csak egyik távoli ismerősömnek meséltem, hogy vettem, meg hogy nem lehet bővíteni, stb.. és hogy a hátlapot sem lehet levenni. Aztán ő kérdezte, hogy mi van akkor, ha lefagy, mert ugye mindenkinek volt már rá példa, hogy nem nagyon tudtál mit csinálni, hanem kivetted az akksit.

Remélem én is, hogy nem fog előfordulni ilyesmi, bár ennél a telefonnál valahogy kétlem :)

De most már tudom, mi a helyzet. Nagyon köszönöm a segítő válaszokat!!!!

2014. jún. 12. 00:14
 4/4 Szim44 válasza:
Es mi van akkor ha leesett az Lg G2őm es kicsit lejott a hatla? Viszapatintottam de ez baj? Vigyem szervizbe? (Majusba kaptam es a bolond ocsem ledobta)ervenyes lenne igy a garancia?
2014. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!