Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil flotta? Hogy működik?

Mobil flotta? Hogy működik?

Figyelt kérdés

Többek közt arra lennék kíváncsi,kártyás előfizetés estén,hogyan működik? És ha én előfizetéses vagyok és bevonok kártyás számokat is a flottába,akkor nekik is kell havonta fizetni a flotta által kínált havidíjat?


T-mobile-os vagyok és rohadtul unom,hogy kb. 15-20 percet telefonálok havi szinten,olyan embereknek akivel nincs családbarát kedvezményem,kijön 8-10 ezer ft.-os számla!!Az alapdíjam a családbaráttal együtt 3200 ft. ha sehova nem telefonálok,csak a kedvezménybe bevont számot hívom.És még mobilnet sincs benne! A hűségidő lejártával kártyásra akarok váltani...


Ha mobilflottás leszek kártyásan,akkor ott havidíjat kell ugyanúgy fizetnem?Számom megtartanám..


Melyik a legjobb mobilflotta magánszemélyeknek?

Bocsi a fura kérdésért,de nagyon kíváncsi vagyok erre.

Csak komoly válaszokat várok! Köszönöm előre is!!



2014. jún. 12. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ha mobilflottás leszek kártyásan"

Ezt gyorsan felejtsd el. Havidíj természetesen van, ha egyszer előfizetés, nem is értem, ezt hogy álmodtad meg. Általában hűséget is követelnek.

Belépsz, dumálsz, fizetsz, ugyanúgy működik..

Akár ide is beléphetsz (nem én csinálom) a srác már 3. éve szervezi, nem tűnik szélhámosnak:

[link]

2014. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

A linket köszönöm,mindjárt megnézem.


Mivel keresgéltem a flották között,ráakadtam egyre,ahol nem számít hogy előfizetéses vagy kártyás.És bevonhatok kártyást is

....NEM ÉN ÁLMODTAM MEG...

Ha figyeltél volna tulajdonképp erről szól a kérdésem,hogyan lehetséges ez!!!

2014. jún. 12. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Beviheted a dominót, de előfizetést kell kötni. Tulajdonképp egy civil előfizura is beviheted a dominót bármikor.
2014. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mobil Flotta Telefon válasza:

Szia!


Nincs legjobb mobilflotta!


Attól függ, hogy kinek mi kell. Valaki éjjelnappal beszél, valaki ritkán, valaki csak a családdal, tehát nem lehet legjobb flotta.


Nézz be hozzánk! Kérj visszahívást és megkeressük a neked legjobbat.


[link]


Kérj visszahívást!

2014. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!