Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudjak ilyenkor csinálni?...

Mit tudjak ilyenkor csinálni? (több lent)

Figyelt kérdés
Jún. 17.-én kapok egy galaxy core plus-t.Már nagyon várom. Túlságosan is. Minden napom, hónapok óta csak azzal telik el, hogy telefonos videókat nézek, és olvasok a jövendőbeli telefonomról dolgokat, pl. miket tud...de ezeket már elolvastam és meg néztem őket. Nagyon izgulok, hogy majd de jó lesz végre amikor a kezemben lesz a telefon!!! Nem nagyon tudom magam lekötni, hogy mit csináljak, mert csak a telefon jár az eszemben. Már annyira várom, hogy elkezdtem a telefonok papírmását megcsinálni kartonokból o.O .Mit csináljak? Írjatok sokan!

2014. jún. 12. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Haljál meg.
2014. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a kedves megnyilvánulásodat , bár igazán nem volt rá szükségem, és azért megnézném te milyen képen vágnál egy ilyen " jókívánsághoz " mert nem hiszem ,hogy tetszene. Ajánlom figyelmedbe azt a szólás mondást, hogy ne tegyél mással olyat ami neked sem esne jól ;) . Ezen így szerintem gondolkozz el.
2014. jún. 12. 13:42
 3/12 A kérdező kommentje:
és ment a piros ;D
2014. jún. 12. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:

kérdező: beteg az agyad, érdemes lenne elbeszélgetned egy szakemberrel

később ez sokkal rosszabb lehet

2014. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
semmi bajom sincs csak samsung star 2-m van és az egy rakás szar. és már fél éve könyörgök ezért a telefonért és végre megkapom. csak nem birom kivárni míg megkapom, és tippeket kértem volna tőletek h mit csináljak h ne gondoljak a telefonokra. és rossz h ilyet állitotok rólam :(
2014. jún. 12. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell izgulni én is szombaton veszek új telefont még se gondolok rá egész nap, igaz nekem időm sincs rá :)
2014. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem viszont időm mint a tenger, mivel már vége a sulinak, egész nap csak unatkozok, és hát ilyenkor eszembe jut a telefon téma. anyát már szinte sirba kergetem ezzel a témával, ugyanis neki könyörögtem azt a fél évet mire igent mondott ;) . de valamivel meg el kéne üssem ezt az időt , hogy ne tünjön olyan hosszúnak. a házimunka és az olvasás nem jöhet szóba. szombaton ballagás, szóval azzal el leszek foglalva, vasárnap strandra megyünk, hétfőn meg 5-től bankett. szóval a mai napon kivül két napot kell kibirni. :/ majd csak túlélem :D
2014. jún. 12. 17:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig az össztársadalmi haszon szempontjából meg kéne fontolnod az első válaszadó ajánlatát.
2014. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
haljatok meg ti "-.- és kösz a semmit
2014. jún. 13. 11:31
 10/12 A kérdező kommentje:
és neked is ment a piros ;)
2014. jún. 13. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!