Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Huawei Ascent...

Kaptam egy Huawei Ascent y530-as telefont es lenne pár kérdésem! (kerdes lent) van valakinek ugyan ilyen telefonja aki tud segiteni?

Figyelt kérdés

Az van ,hogy nemtudom hogyan kell képernyőfelvételt készíteni.

+nem enged hangfelvételt csinálni azt irja ki,hogy : belső alkalmazás hiba

akinek volt már hasonló problémája az segítene?

várom a válaszokat

előre is köszi



2014. jún. 12. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld a bekapcs.gomb és hangerő le egyszerre nyomni a

kamera hangot hallod,elkészült a kép.

Milyen hangfelvétel? Beszélgetés közben?

2014. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sehol nem enged hangfelvételt készíteni igy videót sem..

de viszont egyszer mar sikerült..azota ujra probaltam es most azt irja ki hogy egy felvevő alkalmazás már fut a háttérben és ez idő alatt nemtudok felvételt készíteni..

2014. jún. 16. 18:05
 3/5 jozsi9308 válasza:
Szia! Ha még aktuális a kérdés, akkor adok egy tippet, ami nálam bevált (a telenor üzletben sem tudták megoldani, de ők mondták): vedd ki a sim kártyát is és ha van benne, akkor a memória kártyát is és így nyomj rá a gyári beállítások visszaállítására. Utána tedd vissza bele a kártyát és indítsd újra a telefont. Nekem ezzel helyreállt, azóta működik rendesen.
2014. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Katelyn válasza:
Szia nekem is pont ilyen telom van és én sem tudok screenshot-olni ( képernyőmentés készíteni) az az 3 szor sikerúlt de egyszer látszodot az egész képernyő második kettőn meg ott volt a hangerő szabályzó izé . és azóta nem sikerűlt :/
2015. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mar nem aktualis a kerdes :) viszont! screenshootolni ugy tudsz, hogy egyszerre nyomod meg a hang fel. es a lezaro gyombot.! Egyszerre!
2015. szept. 13. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!